Internetová zpovědnice


Psychika, sebepoškozování

ahoj..
vše začalo před 2 lety, když měl táta rakovinu. Už je vyléčenej, ale ten strach, že se mu to vrátí je..
No, podle mámy se po té nemoci hodně změnil, ano.. změnil, ale kdo by se nezměnil.. navíc.. TN problém je, že se změnila máma.. Rodiče se začali hrozně hádat.. Tím myslím, že jsem kolikrát seděla a brečela třeba hodinu rozklepaná v pokoji.. prostě po dobu, co se hádali.. ALE.. měla jsem nejlepšího kamaráda, který mi všechno pomáhal zvládat, byl tu pro mě.. vždycky.. ne.. on nebyl jen nejlepsí kamarád, on byl moje rodina..
pak se semnou rozešel kluk, a on tu byl pořád semnou.. byl moje psychická podpora.. díky němu jsem všechno zvládala.. no a pak... v říjnu umřel.. a od té doby se mi hroutí všechno před očima.. po měsíci mi umřel kůň a další měsíc na to, se mi rozvedli rodiče... A já se pořád tvářila, že jsem v pohodě.. kvůli ségře, protože jsem si myslela, že když budu vyjadřovat jak to cítim, bude to horší pro všechny.. nikdo nevěděl, co se stalo/děje.. když se mě někdo zeptal, řekla jsem:"já jsem v pohodě, jen mam teď takovou divnou náladu, jsem unavená" a pak těm hodně blízkým jsem řekla, že mi prostě umřel kamarád, ale nic o tom, že to byl nejlepší kamarád, kterého znám od dětství.. nejhorší je, že to neni všechno.. po rozvodu rodičů.. zůstala jsem u mámy.. a ano, já vím, že jsem vždy byla míň, než mé sestry (mám 2, jedna mladší a druhá teď maturovala), ale mně to vždy vynahrazoval táta..a teď tu neni, a já jsem spíš někdo, na koho se může kdykoliv vyřvat a nebo, když se musí něco udělat, tak .. ne, říkam.. tohle neni respekt, ani vysokej respekt... tohle je strach.. z mámy.. bože, zní to hrozně.. vlastně.. moje máma mě už nějakou dobu psychicky týrá.. no a ted další věc... on.. mám nejlepšího kamaráda, a nesnášim se za to, protože jsem nahradila, někoho, kdo nešel nahradit.. no problém je, že mezi mnou, a nynějším "BFF" to neni čistě kamarádský.. vlastně ho miluju.. a nevim, co cítí on ke mně, protože když se mezi náma potom něco stalo.. tak vlastně řekl, že tohle neni jen kamarádskej vztah atd.. ale dál jsme to neřešili.. no.. a já se podívam do zrcadla.. podívam se na sebe a řeknu si:" proč byh to měla být zrovna já...ani nejsem hezká"

nevim co cítim... a zároven vím, že cítit nechci.. mám strach... ze všeho... a jediný z koho a s kým nemam strach .. je on .. on je jedinej, kdo mě dokáže uklidnit, rozesmát.. někdo komu můžu říct všechno..
když máma zjistila, že se řežu.. smála se tomu.. pak řekla, že nemám důvod proč to dělat.. a, že jsem jí zklamala a zradila.. a nemá důvod mi věřit.. věci, který se odehrály atd.. mě dostaly na dno.. ale máma mě zničila.. a ona si to ani neuvědomuje.. jsem jako mezi zdma.. a není jak utéct.. nesnášim sebe, tak se řežu.. nesnáším sebe, protože se řežu.. ztratila jsem se v sama sobě...

lidi si všímaj, že nejsem v pohodě... někteří.. ale pak odehrju "scénku", a hned mi to věří... takže aspoň, že tak.. vím, že je to špatně.. ale.. nedokážu o tom mluvit.. krom něj..

přečteno: 492x
Zpět na seznam


xxxX

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
2


Voting1
#1 reakci napsal: snazilka

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
01. 6. 2017 - 22:49:37 (89.102.221.*)
Ahoj,když se mamka takhle k tobě chová, tak je tak špatný, jako zrovna nevím, co ALE TO JE JEDNO :D Promluvit si s ní možná nemá cenu, můžeš jí napsat dlouhý dopis, kde své pocity vylíčíš a pak se třeba na půl dne ztratíš. Myslím, že pokud tě má skutečně aspoň ještě trochu ráda, bude se tě snažit pochopit, už jenom proto, že jen tak se přece člověk neřeže, že? Řezáním nikdy nic nevyřešíš,

je hezké, že se snažíš být silná, ale maska taky jednou začne být těžká. Nemůžeš kvůli ségry přece lhát sobě a okolí.
Sama se potýkám se skoro stejnými problémy a věřím, že je to opravdu těžké, taky se to snažím zakrývat, ale pokud nejsi psychicky silná, tak to přece nemůžeš řešit tím způsobem, že se budeš řezat.
Ale nikdy bys neměla zapomenout, že na KAŽDÉM je něco krásného a i kdyby to nebylo tělo, tak povaha jistě ano.

Mluvit sama se sebou je velice podle mě uvolňující a uklidňující aktivita, či mluvit se zvířetem nebo se soškou. Doporučuju si zajít ke koním.
Tvůj BFF ti taky určitě pomůže. A slzy taky léčí :D Každopádně si prosím neubližuj nikdy nic není ztraceno. Tak hodně štěstí :)


#2 reakci napsal: RePRO (administrátor)

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
30. 5. 2017 - 14:45:59 (176.97.8.*)
Ahoj,
hele kašli na to, přece ten život, ač je krátký, tak je blbost se řezat. Máš skvělou osobu - "BFF", která pomůže. Věř, že psychickým tlakem v životě projde každý z nás... někdo to snáší lépe, někdo špatně. Hlavně se v životě moc nepřetvařuj. Jednej spontánně a to, co máš na srdci respektuj... Vnitřně se přestaň trápit, funguje vnitřní očista, ale musíš nejprve mít ráda sama sebe a začít u sebe... potom vše zlé odejde.

Přejeme mnoho štěstí a síly!reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  ZAPOMENUTÉ HESLO
  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Partneři

  vertical banner poloha 69

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  květen2018
  duben2018
  březen2018
  únor2018
  leden2018

  Globální statistiky

 • uživatelů: 231 (103 mužů, 128 žen)
 • zpovědí: 881
 • reakcí: 2120

 • nejnovější zpověď:
 • (Divné záškoláctví... nebo ne?)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: kristiana)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 7109x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Uhodil mně o zeď - přečteno: 39x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Jsem romka - počet reakcí: 21x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Hádky v rodině - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)

  Benefi.cz.