Internetová zpovědnice


Jen tak se od sebe neodloučíme

Ahoj. Je to tady omíláno asi pořád dokola. Když se tohle stane mým kamarádkám, dávám rady. Horší je ale, když se něco takového stane nám samotným. Když slyším od kamarádek, jak si jich jejich přítel neváží, pohrdá jimi a ony za ním stále lezou, ťukám si na čelo. Proč?

Před třemi lety jsem poznala skvělého kluka. Byla to naprostá pohádka. Bydleli jsme spolu. Po dvou letech se něco pokazilo a my šli od sebe. Po čase jsme opět k sobě našli cestu. Díky tomu, že viděl, jak se o mě pokouší jiný, mu došlo, že se choval jako vůl. Díky našim předchozím krásným vzpomínkám jsme si odpustili a zase spolu začali žít.
Rok se s rokem sešel a náš vztah opět zažívá tutéž krizi. Horší je, že se spolu vídáme v práci a není prostě jak utéci. Práce je psychicky a fyzicky náročná a já jaksi nemůžu být silná jak v pracovním tak osobním životě.
Já mám sebevědomí na vlásku. Veškeré chyby hází na mě, aniž by taky uznal ty své. Uznala jsem několikrát, že jsem se chovala jako kráva, omluvila se. Pro něj je to ale nejspíš málo. Nechce řešit problémy. Nechce o nich mluvit. Má jen svou pravdu. On je pán a myslí si, že je dobře mě "trestat". Je mu 26 let. Je možné, že je prostě jen nevyzrálý?
Já nechci, aby to opět došlo až tak daleko, že si budu muset hledat někoho nového, abych ho donutila chovat se jako chlap a ne jako puberťák. Navíc by to té třetí osobě ublížilo.
Kde v sobě hledat tu sílu a sebevědomí, abych se už nemusela ponižovat a cítit se kvůli našim neshodám na vině jen já? Jak se k němu mám chovat? Jak mám tohle opět překonat?
Přes tu jeho paličatost a hrdost je to však hodný kluk, který se pro mě vždy rozkrájel, chránil mě, pomáhal mi, byl tady pro mě. Proto si ho vážím a neumím od toho prostě jen tak lehce odejít a najít nějaké normální východisko.
Musím si na to nějak zvyknout? Nebo je to prostě zabito? Díky za názory

přečteno: 939x
Zpět na seznam


Devitka (24)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
1


Voting1
#1 reakci napsal: cassiel (moderátor)

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
12. 11. 2013 - 19:58:34 (94.127.133.*)
...můj osobní názor je: pokud s ním zůstaneš, jedná se o závislost.
Přečetla jsi svou zpověď pozorně??? Píšeš:"Kde v sobě hledat tu sílu a sebevědomí, abych se už nemusela ponižovat a cítit se kvůli našim neshodám na vině jen já? Jak se k němu mám chovat? Jak mám tohle opět překonat?
Přes tu jeho paličatost a hrdost je to však hodný kluk, který se pro mě vždy rozkrájel, chránil mě, pomáhal mi, byl tady pro mě. Proto si ho vážím a neumím od toho prostě jen tak lehce odejít a najít nějaké normální východisko.
Musím si na to nějak zvyknout?... a dále píšeš Já mám sebevědomí na vlásku. Veškeré chyby hází na mě, aniž by taky uznal ty své."

A já se ptám: copak je tohle úvaha mladé sebevědomé ženy a baví Tě vůbec takový život???
Přeber si to, jak chceš, ale pak nikoho z nás neobviňuj za to, že jsme ti něco radili, protože KAŽDÝ JE ZODPOVĚDNÝ ZA SVŮJ ŽIVOT.


#2 reakci napsal: ADDDD

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (-1) 1 zbytečná a nesmyslná reakce
31. 10. 2013 - 17:14:51 (46.13.215.*)
Zdravím tě Devítko,
ani si neumíš představit, jak tě chápu. Mám bývalýho s kterým to bylo podobné. Ukončila jsem to ale stále mi leží hluboko v srdci. Muži občas nechápou že, my nejsem jako jejich kamarádi. Nemusí si před námi na něco hrát. Mají pocit že ztrácí určitou část sebe když se určitým způsobe projevý jako něžní a milující. Sama vidíš že podobný problém jsem já vyřešila radikálně. Na prince si v začátcích umí hrát každý chlap ale jen do doby než zjistí že určitým způsobem se nedokážeš od něj odpoutat protože ti to nedovolí to co cítíš. Vezme to tak že ty ho bereš jakej je tak proč by se měl měnit. Tohle neni správný. Milenec nic neřeší. Je to trochu tvrdý ale asi by mu chtělo naznačit že to že o některých věcech nechce mluvit neni správný a je i zvláštní že se tomu vyhybá. Pro něj to důležité třeba neni ale pro tebe ano, tak by ti měl vyhovět jak správný partner. Snad nechceš tolik jen si promluvit a dohodnout se na kompromisu když se ve vztahu necítíš dobře.


#3 reakci napsal: cassiel (moderátor)

důvěryhodná a užitečná reakce 4 (4) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
14. 8. 2013 - 21:21:12 (94.127.133.*)
...možná to vyzní poněkud krutě, ale podle toho, co čtu, tak váš vztah nemá z dlouhodobého hlediska trvání a udržovat vztah, jenom ze vzpomínek je náročné jak fyzicky, tak psychicky.

Myslím si, že se nezmění a ty budeš ztrácet svůj drahocenný čas ve vztahu, který je(promiň) mrtvý.reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  ZAPOMENUTÉ HESLO
  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Partneři

  vertical banner poloha 69

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  květen2018
  duben2018
  březen2018
  únor2018
  leden2018

  Globální statistiky

 • uživatelů: 231 (103 mužů, 128 žen)
 • zpovědí: 881
 • reakcí: 2120

 • nejnovější zpověď:
 • (Divné záškoláctví... nebo ne?)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: kristiana)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 7109x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Uhodil mně o zeď - přečteno: 39x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Jsem romka - počet reakcí: 21x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Hádky v rodině - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)

  Benefi.cz.