Internetová zpovědnice


Podlehnul jsem nevyzpytatelné holce

Tohoto roku koncem února jsem se seznámil s jednou holkou, která byla o 6 let starší, čili její 33 let. Já jí ani neznal a dobíjel jsem jí kredity, já vím, moje hloupost, dobil jsem jí celkem 2x za 200 Kč a potom jí kupoval nějaké drobnosti. Za ten 1 měsíc březen a jeden týden v dubnu jsem neutratil moc jen okolo 500 Kč. A navíc tu holku vytočí každá maličkost a je hrozně náladová, takže jsem rád, že s ní už dávno nejsem a navíc měla zvláštní školu a dělala hrozné chyby v pravopisu. Jenže se to všechno zkomplikovalo tehdy, toho 12. března se na mě vrhla a já se do ní udělal, ona mě u toho i škrtila a od toho 12. března mě 2 měsíce boleli varlata, takže jsem to měl nahlásit na Policii, jako znásilnění, ale to by mi neprošlo, protože ještě v dubnu jsem s ní měl sex, samozřejmě už s prezervativem.

To mi říkala, že se jí to líbilo a že to bude chtít se mnou dělat znovu, jenže potom mi napíše, že se zamilovala do druhého, toho dne mě to vzalo, nadával jsem na ní na šatně, jaká je to běhna, byl jsem dost vulgární, ale to už jsem se jí dávno omluvil. Uslyšel to její kamarád a od té doby kolem mojí ubytovny chodil s deseti lidmi, s cikány, kteří byli celý černí. Myslím, že tam byl s nimi celkem 7x, tak jsem mu v práci pohrozil, že na něj zavolám Policii no a od té doby byl klid.

No a potom jsme měli jet s mým kámošem do Brna na ten zákrok, tak nechtěla si to nechat, bylo to její rozhodnutí. Jenže, když jsem se díval do kalendáře, tak ode mne to byl jedenáctý týden a tam od toho druhého s kterým spala osmý týden, takže to mohlo být i klidně jeho.

Proto oni chodili kolem mé ubytovny a provokovali. A ta holka tomu kámošovi (Janovi) romovi řekla, kde mám pokoj tehdy. Nakonec si to ona udělala v Žilině doma v sobotu, takže jsem byl fakt rád, že jsem v pondělí do toho Brna nemusel.

Dal jsem jí na to 4 000 Kč, kámoš 2 000 Kč, no a kámošovi, že mi pomohl jsem mu dal 6 000 Kč, protože ten zákrok stál 6 000 Kč, chtěl po mě 10 000 Kč, to víte, chtěl na tom shrábnout prachy, ale já zachoval chladnou hlavu.

Celkem mě ten zákrok stál 10 000 Kč. On už jedno dítě má a platí alimenty a navíc měl známého gynekologa. Ta kravka mi ani neukázala papír, prý se za mě hanbila. Jenže když jí to ten doktor dělal, tak si musel vzít roušku, prostě se nesprchovala a já to taky mohu potvrdit, když jsem s ní měl sex, musel jsem dokořán otevřít okno, takže kámoš mi nelhal a pomohl mi, kdyby nebylo ho, tak to asi špatně skončí, protože ten její kamarád, ten rom nemá mozek.

A navíc je hodně svědků i já to mohu potvrdit, že se scházela s cikány. No já jen, že jsem ze začátku vůbec nepoznal, že je to romka, ona sice je bílá, ale má takové plnější obočí, jednou ke mě přišla neupravená a opravdu vypadala, jak romka.

To už je teď jedno, hlavně, že mi nikdo nic neudělal a já se jí dokázal zbavit, protože ona je náladová a vytočí jí každá maličkost. Je už to víc, jak půl roku, ten zákrok proběhl koncem května, bylo to její rozhodnutí. Prý tom doktorovi říkala, že by to děcko bylo blbé, jak já. Spíš ona taky na to měla dát nějaké peníze, protože byla to i její chyba. Nedala na to ani korunu. Zaplatil jsem za ten zákrok 10 000 Kč a to mě ještě kámoš ošidil skoro o 3 000 Kč tehdy, už to ale neřeším. Dává celou výplatu svojí mámě, takže nemá cenu to už řešit.

A navíc on na mě ty cikány posílal k nám do firmy a ke mě na ubytovnu je to okolo 20 km, tedy 30 minut cesty. Vždycky jsem se jim nějak mihl. Protože je to i moje chyba, já se ptal bílých lidí, jestli to náhodou není cikánka a Jano to uslyšel a hráblo mu v té jeho makovici.

Romka to je, ale já to ze začátku nepoznal. Proto se jich to asi nějak dotklo, ale na to on neměl právo na mě posílat ty jeho kámoše. Proti 10 lidem nemám vůbec žádnou šanci se ubránit. Vždyť té holce jsem se už dávno omluvil.
Kolem mojí ubytovny chodili duben, květen, tedy byli u mé ubytovny celkem 7x a to měl ještě Jano na sobě bílou kšiltovku otočenou dozadu, jak nějaký machr.

Tak po téhle mojí zpovědi můžu říct, že už si nikdy nic nezačnu s blbou holkou, kterou vytočí každá maličkost. Mám kliku. Kdybych to řekl Policii, řekl bych jim celou pravdu, jak to všechno bylo.

přečteno: 1477x
Zpět na seznam


Zdenek (27)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
4
NE
4


Počet hlasů: 2
Průměrná známka: 2
Voting1
#1 reakci napsal: Zdenek

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (-1) 1 zbytečná a nesmyslná reakce
12. 12. 2015 - 16:55:29 (88.102.43.*)
Repro: Ano, neznal jsem jí a poprvé jsem jí dobil 200 Kč a potom ještě jednou 200 Kč. Já si myslel, že bude hodná, ale šeredně jsem se zmýlil. Znám jí jen necelý rok. A jak už jsi psal, ta holka spadá do té nižší vrstvy, vždycky zapomíná na mobilu hesla a kámoš jí to musí vždy spravovat. Ho už to štve taky. A navíc ta ženská mi stejně i lhala.
No a co se týče mého kámoše, tak toho znám necelé 3 roky, taky malá doba. A ten mi taky lhal co se týkalo těch peněz. Prostě já to beru tak, že jsme se navzájem ošidili o peníze.
Já ještě nikdy v životě nelhal, nemám zapotřebí si z někoho dělat srandu.
Já ho do toho ve skutečnosti tahat nechtěl, ale když jsem viděl toho Jana a ty černé opice, jak chodí skoro 2 měsíce v kuse kolem mé ubytovny, tak jsem ho do toho zatáhl, sice mi pomohl, ale vůbec se mi nelíbilo, že lhal a že chce za to schrábnout prachy.
A navíc podle testů DNA by se přece zjistilo, čí to bylo dítě. Když ti ženská sahá v restauraci na stehna, tak je pěkně prohnaná a nedá se jí věřit. Říkám, nikomu jsem ze začátku nechtěl dávat žádné peníze, chtěl jsem to potvrzení. Ale kámoš do mě, že jsem hajzl a že jí nemám trápit. Nakonec jsem jí tedy poslal ty 4 000 Kč.
No a myslím, že jsem udělal dobře. Je náladová. Oni se tam na ubytovně se svojí mámou většinou hádají jsou na sebe vulgární, říká to hodně lidí. Jsou ze Slovenka a tady v ČR pracují brigádně.
Jsem rád, že jí mám z krku a zbavil jsem se jí. Samozřejmě, že já nikdy nezapomenu, jak kolem mojí ubytovny chodila ta tlupa černých Romů, nikdy na to nezapomenu!!!


#2 reakci napsal: RePRO (administrátor)

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
06. 12. 2015 - 20:27:29 (79.141.243.*)
Ahoj. Tak pokud jste si to plně vyříkali u jednoho stolu, tak je to v pohodě. Nicméně platí to, že buď v životě více opatrnější (někdo to potřebuje více, někdo méně, to dle toho, jak umí vyhodnotit danou osobu/situaci).

Ať se daří, hezký den.


#3 reakci napsal: Zdenek

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (-1) 1 zbytečná a nesmyslná reakce
05. 12. 2015 - 21:09:58 (88.102.43.*)
Repro: Ne, neplánoval jsem s ní budoucnost, to vůbec ne, já jen, že jsem ten sex dělal poprvé, tak si měla dávat pozor, kdyby mě poslechla a slezla ze mě, nestane se to. Sex jsem s ní měl celkem 4x. A co se týče kámoše, tak chtěl po mě za ten zákrok 10 000 Kč, dal jsem mu jen 6 000 Kč a to mě ještě vydíral, že se to každý doví, poslal jsem ho někam.
Nicméně my tři jsme si to v září u jednoho stolu v klidu vysvětlili, že jsme se navzájem ošidili o peníze. Ho ona ošidila o 2 000 Kč a on mě o 2 500 Kč. Není to moc, vždyť už je to všechno víc, jak půl roku, nemá cenu to řešit.
Tady platí jedno přísloví: Nevěřit nikomu a věřím, že nejsem sám, kdo si tím prošel, já aspoň do dvou měsíců poznal, jaká je to potvora.


#4 reakci napsal: RePRO (administrátor)

důvěryhodná a užitečná reakce 1 (1) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
05. 12. 2015 - 20:18:48 (79.141.243.*)
Ahoj Zdenek,

alespoň vidíme, jak jednoduchým způsobem můžeme přijít k problémům. Proč jsi nebyl více opatrnější? Píšeš, že jsi jí posílal kredity, když jsi ji vlastně vůbec neznal. Špatný a nepochopitelný přístup. Měl jsi ji rád jenom virtuálně!

Už jen z pravopisu častokrát poznáme, jestli ten člověk je, nebo není na úrovni (měřítko intelektu). Náhle nečekaná událost (opět z tvé strany), kdy se do té ženy bezhlavě uděláš. Ty jsi s tou ženou plánoval pevnou budoucnost, když jsi tento čin udělal? Neblázni.

Jenom z holého textu jde jednoznačně usoudit, že ta žena se stavěla někam do sociálnější vrstvy (nehradila, zapáchala) a takřka tě využívala. Ano, uděláš průšvih a máš kolem sebe dalších deset. V dnešní době se řeší problémy nespravedlivě. Samé podrazy, bohužel.

Nicméně, tohle nemůže normálního chlapa s citem pro život plně přitahovat! Proto doporučujeme se zaměřit i na vlastní osobnost, která se dá dořešit s kvalifikovaným odborníkem.

Ano, každý naletíme v životě, ale progrese toho, že to bude až takto drastické, je malá. Opět ale vidíme, že za vším jsou peníze. I kamarád se kvůli penězům k Tobě postavil zle.

Nenič zbytečně sám sebe, zdraví máme jenom jedno. Hezký den.reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  ZAPOMENUTÉ HESLO
  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Partneři

  vertical banner poloha 69

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  květen2018
  duben2018
  březen2018
  únor2018
  leden2018

  Globální statistiky

 • uživatelů: 231 (103 mužů, 128 žen)
 • zpovědí: 881
 • reakcí: 2120

 • nejnovější zpověď:
 • (Divné záškoláctví... nebo ne?)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: kristiana)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 7113x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Uhodil mně o zeď - přečteno: 39x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Jsem romka - počet reakcí: 21x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Hádky v rodině - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)

  Benefi.cz.