Internetová zpovědnice


Jsem introvert

Proč jsem se narodila jako introvertka? Ničí mi to život. Jsem hodně nemluvná. Spousta lidí mě kvůli tomu nemá rádo nebo se na mě dívají skrz prsty. Všude jsem ta divná, vadná, nezajímavá. Ale já se lidem ani nedivím. Kdybych byla jako oni, tak by se mi taky nelíbili lidé, co nemluví. Mám maličko kamarádů, spíše vůbec žádné a žádný kluk o mě nikdy nezavadil. I ve studentských letech, nejlepších letech života ostatních lidí, jsem byla mimo kolektiv.

Nedokáži se s lidmi bavit o maličkostech, tak, aby řeč nestála. Musím mít nějaký bombastický zážitek, abych mohla mluvit. Bezstarostně dokáži mluvit jen s lidmi, které dobře znám a to ne vždy, často jsem taky zticha jak dudek.

Mě to vadí, ale co s tím mohu udělat? Snažím se přijít mezi hlouček bavících se lidí, ale stejně je to spíše trapné a nemám co říct. Já nedokáži ani mluvit s rodiči, když jsem s nimi nebo s jedním z nich o samotě, tak většinou mlčím. Akorát není trapné ticho, je jen ticho, před rodiči si trapně nepřipadám. Před ostatními ano, když nemluvím. Posezení v restauracích a hospodách s několika lidmi skončí pro mě ostudou.

Také bych chtěla být oblíbená a slovně atraktivní, určitě bych si našla kluka a kámošky. Jinak nejradši sem sama doma s knížkou, ale kontakty s lidmi mi velmi chybějí.

Dneska se do mě v práci pustila mistrová, proč jsem taková uťáplá a nehlásím se k nim. Proč k nim nikdy nepřijdu na kus řeči a vyhýbám se jim. Odpověděla jsem, že jsem bohužel taková.

přečteno: 771x
Zpět na seznam


maruska (21)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
1


Voting1
#1 reakci napsal: mykina

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
11. 1. 2016 - 10:48:24 (80.95.103.*)
Když to tu čtu, jsem ráda, že nejsem jediná a je nás hodně, nepřipadám si tak blbě.

Mě dokonce i vedoucí vnímal, když jsem nastoupila a tak moc nemluvím, že nebudu tak pracovitá, nebo, že mi to nepůjde. Pak na mě slyšel samou chválu, jak mi to jde. Jen mě vždycky jedna kolegyně křikne ,,Ta zas s náma nemluví"

Já už si to tak ani neberu. Dřív mě strašně štvalo jak mě mají za nějakou divnou osobu a někdy si na mě i ukazovali


#2 reakci napsal: cassiel (moderátor)

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
10. 1. 2016 - 23:24:38 (94.127.133.*)
Ahoj,
chvíli jsem byl z toho vyděšenej,protože jsem si nebyl vědom, že bych svoji nehlubí čás duše tady tak dokonale definoval a zveřejnil;vážně jsem si myslel, že popisuješ můj život. Jestli budeš mít, zájem, tak to můžeme probrat v osobní poště.Tohle je velice citlivé téma a ty nadávky a urážky kvůli naší přirozenosti, to je člověk na hranici nervového zhroucení.
Vím, že to tak je, protože jsi citlivá bytost; každého vyslechneš,poroadíš, pomůžeš, ale ostatní do Tebe jen kopnou, jako do prašivého psa se slovy: "táhni, už tě nepotřebuju" a Ty se s tím musíš nějak vyrovnat.

K mistrový se chovej jenom podle vztahu nadřízená-podřízená, ale jako člověka ji nevnímej-v rámci slušnosti.


#3 reakci napsal: Iceman

důvěryhodná a užitečná reakce 0 (0) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
10. 1. 2016 - 15:00:37 (88.102.43.*)
Taky jsem introvert a bavím se jen s lidmi, kterým věřím. ;-)


#4 reakci napsal: Teesss

důvěryhodná a užitečná reakce 1 (1) 0 zbytečná a nesmyslná reakce
10. 1. 2016 - 9:35:44 (78.80.18.*)
Hoj, nevím vůbec jak ti poradit, ale zkusim to. Mě moc nejde seznamování se. Jako třeba když se znaj rodiče tak občas zvládnu k těm lidem připojit nějakou vtipnou nebo normální poznámkou v konverzaci. Jenže já nevim jak se mi to povedlo ale tohle bude znít dost sebevědomě...ale ve škole jsem na 2.stupni dost oblíbená...ale jen mezi klukama. Mám 2.pravé kamarádky a pak jedině kluky. Zkus si najít třeba jednu kamarádku nebo kamaráda..Když ostatní uvidí jak se s ní/nim bavíš tak se jim můžeš zdát celkem fajn a přijdou k tobě samy. U mě to tak neni. Ale vím ke komu bych přišla. Zkus být víc otevřená, když ti někdo řekne o sobě nějakou informaci, řekni mu jí o sobě taky. Tu kterou ti neřekne..tak mu jí o sobě nenuť, ale když tě ten člověk zajímá, vyjednávej např: řeknu ti tohle, když mi řekneš tohle. Nevím jestli se chceš bavit s klukama nebo holkama...ale z vlastní zkušenosti vím, že pokud se s tebou budou bavit kluci...holky tě budou pomlouvat, závidět,, podkopávat nohy, budou na tebe hnusný.... a to jen protože se s tebou baví kluci a s nima ne. Ale ty si z toho nic nesmíš dělat..dát mim najevo že jemti to jedno. A oni přestanou..nebo taky ne ale naučíš se si toho nevšímat. Určitě jseš hrozně úžasná holka, fakt ! Jen si k musíš věřit, aspoň v tohle...dost jsem tu mluvila o sobě ale to z toho důvodu, že možná třeba najdeš informaci co aspoň trošku pomůže i tobě. Držim palce. A ty to zvládneš. Určitě najdeš člověka se kterým si budeš moct promluvit o všem.. a věřím že takových najdeš hodně. Hezký den.reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  ZAPOMENUTÉ HESLO
  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Partneři

  vertical banner poloha 69

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  červenec2018
  červen2018
  květen2018
  duben2018
  březen2018

  Globální statistiky

 • uživatelů: 238 (106 mužů, 132 žen)
 • zpovědí: 894
 • reakcí: 2153

 • nejnovější zpověď:
 • (Porucha?)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: RePRO)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 7522x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Bisexuál? - přečteno: 55x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Jsem romka - počet reakcí: 21x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Těhotenství - pomoc - počet reakcí: 6x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)

  Benefi.cz.