Internetová zpovědnice


Podlehnul jsem nevyzpytatelné holce

Tohoto roku koncem února jsem se seznámil s jednou holkou, která byla o 6 let starší, čili její 33 let. Já jí ani neznal a dobíjel jsem jí kredity, já vím, moje hloupost, dobil jsem jí celkem 2x za 200 Kč a potom jí kupoval nějaké drobnosti. Za ten 1 měsíc březen a jeden týden v dubnu jsem neutratil moc jen okolo 500 Kč. A navíc tu holku vytočí každá maličkost a je hrozně náladová, takže jsem rád, že s ní už dávno nejsem a navíc měla zvláštní školu a dělala hrozné chyby v pravopisu. Jenže se to všechno zkomplikovalo tehdy, toho 12. března se na mě vrhla a já se do ní udělal, ona mě u toho i škrtila a od toho 12. března mě 2 měsíce boleli varlata, takže jsem to měl nahlásit na Policii, jako znásilnění, ale to by mi neprošlo, protože ještě v dubnu jsem s ní měl sex, samozřejmě už s prezervativem.

To mi říkala, že se jí to líbilo a že to bude chtít se mnou dělat znovu, jenže potom mi napíše, že se zamilovala do druhého, toho dne mě to vzalo, nadával jsem na ní na šatně, jaká je to běhna, byl jsem dost vulgární, ale to už jsem se jí dávno omluvil. Uslyšel to její kamarád a od té doby kolem mojí ubytovny chodil s deseti lidmi, s cikány, kteří byli celý černí. Myslím, že tam byl s nimi celkem 7x, tak jsem mu v práci pohrozil, že na něj zavolám Policii no a od té doby byl klid.

No a potom jsme měli jet s mým kámošem do Brna na ten zákrok, tak nechtěla si to nechat, bylo to její rozhodnutí. Jenže, když jsem se díval do kalendáře, tak ode mne to byl jedenáctý týden a tam od toho druhého s kterým spala osmý týden, takže to mohlo být i klidně jeho.

Proto oni chodili kolem mé ubytovny a provokovali. A ta holka tomu kámošovi (Janovi) romovi řekla, kde mám pokoj tehdy. Nakonec si to ona udělala v Žilině doma v sobotu, takže jsem byl fakt rád, že jsem v pondělí do toho Brna nemusel.

Dal jsem jí na to 4 000 Kč, kámoš 2 000 Kč, no a kámošovi, že mi pomohl jsem mu dal 6 000 Kč, protože ten zákrok stál 6 000 Kč, chtěl po mě 10 000 Kč, to víte, chtěl na tom shrábnout prachy, ale já zachoval chladnou hlavu.

Celkem mě ten zákrok stál 10 000 Kč. On už jedno dítě má a platí alimenty a navíc měl známého gynekologa. Ta kravka mi ani neukázala papír, prý se za mě hanbila. Jenže když jí to ten doktor dělal, tak si musel vzít roušku, prostě se nesprchovala a já to taky mohu potvrdit, když jsem s ní měl sex, musel jsem dokořán otevřít okno, takže kámoš mi nelhal a pomohl mi, kdyby nebylo ho, tak to asi špatně skončí, protože ten její kamarád, ten rom nemá mozek.

A navíc je hodně svědků i já to mohu potvrdit, že se scházela s cikány. No já jen, že jsem ze začátku vůbec nepoznal, že je to romka, ona sice je bílá, ale má takové plnější obočí, jednou ke mě přišla neupravená a opravdu vypadala, jak romka.

To už je teď jedno, hlavně, že mi nikdo nic neudělal a já se jí dokázal zbavit, protože ona je náladová a vytočí jí každá maličkost. Je už to víc, jak půl roku, ten zákrok proběhl koncem května, bylo to její rozhodnutí. Prý tom doktorovi říkala, že by to děcko bylo blbé, jak já. Spíš ona taky na to měla dát nějaké peníze, protože byla to i její chyba. Nedala na to ani korunu. Zaplatil jsem za ten zákrok 10 000 Kč a to mě ještě kámoš ošidil skoro o 3 000 Kč tehdy, už to ale neřeším. Dává celou výplatu svojí mámě, takže nemá cenu to už řešit.

A navíc on na mě ty cikány posílal k nám do firmy a ke mě na ubytovnu je to okolo 20 km, tedy 30 minut cesty. Vždycky jsem se jim nějak mihl. Protože je to i moje chyba, já se ptal bílých lidí, jestli to náhodou není cikánka a Jano to uslyšel a hráblo mu v té jeho makovici.

Romka to je, ale já to ze začátku nepoznal. Proto se jich to asi nějak dotklo, ale na to on neměl právo na mě posílat ty jeho kámoše. Proti 10 lidem nemám vůbec žádnou šanci se ubránit. Vždyť té holce jsem se už dávno omluvil.
Kolem mojí ubytovny chodili duben, květen, tedy byli u mé ubytovny celkem 7x a to měl ještě Jano na sobě bílou kšiltovku otočenou dozadu, jak nějaký machr.

Tak po téhle mojí zpovědi můžu říct, že už si nikdy nic nezačnu s blbou holkou, kterou vytočí každá maličkost. Mám kliku. Kdybych to řekl Policii, řekl bych jim celou pravdu, jak to všechno bylo.

přečteno: 1556x
Zpět na seznam


Zdenek (27)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
4
NE
5


Počet hlasů: 2
Průměrná známka: 2


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  ZAPOMENUTÉ HESLO
  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  září2018
  srpen2018
  červenec2018
  červen2018
  květen2018

  Globální statistiky

 • uživatelů: 241 (108 mužů, 133 žen)
 • zpovědí: 900
 • reakcí: 2179

 • nejnovější zpověď:
 • (Jak vydržet déle masturbovat)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: Natynay1)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 7895x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Jak vydržet déle masturbovat - přečteno: 39x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Jsem romka - počet reakcí: 21x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Jak vydržet déle masturbovat - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)

  Benefi.cz.